Які дороги області зараз ремонтують

Вчора відбулася зустріч очільника області Андрія Гордєєва з представниками Херсонського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», а саме: міст обласного значення, головами територіальних громад області, селищ міського типу та сіл.

Першим у порядку денному було дорожнє питання — будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

В ході зустрічі було проінформовано, що у 2018 році Державний дорожній фонд виділив на ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення для Херсонської області субвенцію з державного бюджету обласному бюджету у сумі понад 300 млн грн..

На сьогодні виконані та прийняті обсяги робіт з поточного ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220115 Новокаїри – Республіканець на ділянці км 2+500 – км 5+050 на суму 10 млн грн. Завершені роботи по об’єкту капітального ремонту комунальної власності в м. Генічеськ.

Поточний дрібний ремонт станом на липень виконано на 4 об’єктах в м. Каховка, 4 об’єктах в смт Горностаївка, 3 об’єктах в с. Заозерне Каховського району і 1 об’єкту в м.Берислав на загальну суму 1,6 млн грн.

Також оголошені тендери на об’єкти поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення О220808 Залізний Порт – Круглоозерка та 2 об’єкта автомобільної дороги О221710 Виноградове – Тарасівка. Робота обласної державної адміністрації в цьому напрямку продовжується.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *