Кадрові призначення Мангера спричинили скандал під час засідання бюджетної комісії

Під час засідання бюджетної комісії Херсонської обласної ради депутати від БПП підняли питання щодо призначення головою облради В. Мангером виконуючого обов’язки директора Бериславського медичного коледжу, інформує видання “Херсонська правда”.

За словами депутатів, Мангер одноосібно підписав розпорядження про призначення громадянина Володимира Кучера виконуючим обов’язки директора медколеджу в Бериславі.

Нагадаємо, що нещодавно в коледжі відбувся конкурс на посаду директора і там перемогла зовсім інша людина, але не пропрацювавши і місяця вона звільнилася. Причини звільнення невідомі, але майже відразу після звільнення пан Кучер був призначений на цю посаду з приставкою т.в.о.

Депутати були незадоволені процедурою призначення, але юрист облради пояснила, що все відбувалося в рамках закону. Також у призначеного. директора відсутнє право підпису фінансових документів і колектив може найближчим часом залишитися без заробітної платні. Начальник департаменту охорони здоров’я В. Короленко повідомив, що він не надасть право підпису призначеному Мангером т.в.о директора медколеджу.

Також журналістам нашого видання стало відомо, що нещодавно власним розпорядженням В. Мангер призначив виконуючим обов’язки директора одного з комунальних баз відпочинку на Арабатській стрільці депутата обласної ради.

Такі розпорядження відсутні на офіційному сайті обласної ради.

 

Share Button