Кадровий конкурс облради чергово закінчився нічим

В обласній раді відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Обласний авіаційно-технічний спортивний клуб» Херсонської обласної ради.

На посаду керівника претендували три кандидата: Валерій Боднарук, Сергій Кобець та Михайло Нестеров. Однак на початку проведення конкурсу фахівці юридичного відділу обласної ради повідомили про те, що у першого претендента немає трьохлітнього досвіду роботи, як це зазначено у вимогах до кандидатів. Тому члени комісії прийняли рішення не допускати Валерія Боднарука, який на сьогодні є виконуючим обов’язки директора, до участі у конкурсі.

Два інших кандидати – Сергій Кобець та Михайло Нестеров – презентували свої стратегії розвитку комунального закладу.

Так, Сергій Кобець має намір залучили до роботи в авіаційно-технічному спортивному клубі професійні кадри, розширити напрямки роботи закладу та оновити матеріально-технічну базу.

Михайло Нестеров робить акцент на професійному рівні стрибків та має намір підняти літак у повітря вже 1 серпня. У самого кандидата за плечима 143 стрибки з парашутом та допуск групи С – досвідчений фахівець.

Думки членів комісії з приводу кандидатів розділилися і жоден із них не набрав необхідної кількості голосів. Відтак, на сесії обласної ради має бути оголошений новий конкурс на заміщення вакантної посади директора обласного авіаційно-технічного спортивного клубу.

Допоки ж Валерій Боднарук продовжить виконувати обов’язки директора.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *