Каланчацьку суддю Живцову підозрюють у корупціїї ?

Вища рада правосуддя відсторонила суддю Каланчацького районного суду Херсонської області Олену Живцову від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Як повідомляє прес-служба, до Вищої ради правосуддя 20 квітня надійшло клопотання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про тимчасове відсторонення в.о. голови Каланчацького районного суду Херсонської області Живцової Олени Анатоліївни від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням її до кримінальної відповідальності строком на два місяці.

У клопотанні про тимчасове відсторонення в.о. голови Каланчацького районного суду Херсонської області Живцової О.А. від здійснення правосуддя Холодницький зазначає, що детективами Національного антикорупційного бюро України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 20 березня 2018 року за частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Вища рада правосуддя ухвалила клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н.І. задовольнити частково, тимчасово, до 18 червня 2018 року, відсторонити суддю Каланчацького районного суду Херсонської області Живцову Олену Анатоліївну від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

 

 

Джерело: видання «Українське право»

Share Button