Керівник «Херсонелектротрансу» намагався використати своїх працівників у політичних розбірках

Як відомо більшості жителів Херсона, навколо «Херсонелектротрансу» розгортаються або хтось навмисно розгортає «пристрасті» щодо необхідності придбання додаткових тролейбусів, повідомляє видання «Херсонська правда». В цій ситуації небайдужим громадянам і самим працівникам підприємства необхідно визначитись де правда, а де звичайні слова, і хто ж насправді захищає інтереси комунальників та звичайних людей, а хто лише спекулює на їх дитячій довірливості.

Оскільки для мене питання громадської справедливості є важливим і прийняти правильну позицію дуже нелегко і важко, як завжди я спиратимусь лише на відомі факти і логіку.

Отже відомо, що «Херсонелектротранс» має перед Управлінням пенсійного фонду і Державною податковою інспекцією заборгованість близько 5,2 млн. грн., про що керівник комунального підприємства Єгор Устинов, який до речі ще є депутатом фракції «Оппозиційний блок» у Херсонській міськраді, неодноразово повідомляв на різних інформаційних ресурсах.

Також відомо, що у разі фінансування боржника («Херсонелектротрансу») з місцевого бюджету, стягувачі (пенсійний фонд і податкова) відповідно до вимог чинного законодавства повинні звернутись до органів казначейства для забезпечення погашення боргу перед державою, що і зроблено 18.11.2016.

Таким чином, органи казначейства зобов’язані були припинити проведення платежів за платіжними дорученнями «Херсонелектротранса» до погашення заборгованості, про що того ж дня 18.11.2016 офіційно повідомлено листом керівництво комунального підприємства.

У зв’язку з використанням одного казначейського рахунку для отримання компенсації, сплати за електроенергію і виплати зарплати, працівники «Херсонелектротрансу» опинились заручниками ситуації і могли не отримати зароблені важкою і відданою працею гроші.

Виникає питання: що у вказаній ситуації повинен зробити відданий колективу керівник підприємства? Здоровий глузд підказує, що мабуть звернутись до казначейства, пенсійного фонду і податкової інспекції з пропозицією дозволити перерахування заробітної плати працівникам. Однак фактом є те, що Єгор Устинов, який можливо знає інший вихід із ситуації, на адресу вказаних державних органів так і не звернувся.

Незважаючи на байдуже ставлення Єгора Устинова до власного колективу, стало відомо, що всі працівники «Херсонелектротрансу» якимось дивом без затримок 23.11.2016 отримали зарплату. То хто ж насправді створив «диво» і проявив небайдужість до трудового колективу напередодні Новорічних свят?

А відповідь є доволі простою. Міське казначейство, піклуючись про родини звичайних робітників, без будь-яких настанов і листів від Є. Устинова ініціативно звернулось 22.11.2016 до пенсійного фонду і податкової інспекції щоб погодити виплату заробітної плати, і небайдуже керівництво вказаних державних органів звичайно відповіло згодою.

Якими ж саме справами в цей час займався люблячий піклуватись про звичайний люд лідер «Опозиційного блоку» Єгор Устинов, і яку мету так званий «реформатор» переслідує? У вказаному питанні необхідно розібратись детальніше.

Завідомо знаючи про відмову у виплаті заробітної плати власним працівникам без попереднього врегулювання вказаного питання з казначейством і позивачами, Єгор Устинов лише забезпечив направлення платіжного доручення до казначейства.

У той же час, лідер «опозиційного блоку» у засобах масової інформації розповсюджував чутки про нібито псевдопереслідування за політичні погляди, про арешт казначейських рахунків і неможливість виплати працівникам зарплатні, про наступні забастовки тролейбусників.

Так і хочеться сказати: «що ж, Єгоре Олександровичу, краще б Ви замість власного фейсбуку хоч два-три листи написали на адресу компетентних державних установ».

Єдиним логічним висновком є те, що метою вказаних дій Єгора Устинова (краще сказати бездіяльності), було точно не домогтися виплати зарплати, а вивести підлеглих працівників на акції забастовки напередодні чергової сесії міської ради. Навіщо спитаєте Ви? Тому, що на сесії можна поставити питання про «термінове і вкрай необхідне» виділення з міського бюджету коштів для погашення заборгованості «Херсонелектротрансу».

Але чи є і ця мета Єгора Олександровича єдиною і благородною? Мабуть також ні, адже погашення боргів відкриє бажаний Устинову шлях перерахувати ТОВ «ТД «Літан» 3,7 млн. грн. за старі тролейбуси.

Аналізуючи вказані події, що свідчать про байдужість і нелюдське ставлення Єгора Устинова до власного колективу, мимоволі згадується персонаж із всім відомої дитячої казки «Золотий Ключик» – Карабас-Барабас. Будучи жорстоким і корисливим, той також вміло використовував своїх ляльок для вимагання коштів. Але це не казка, це звичайне життя.

І наостанок хочеться сказати: «Шановний, Єгоре Олександровичу, подивіться Вашим працівникам в очі. Може досить прикриватись ними, використовувати як ляльок і підбурювати на забастовки і мітинги? Може потрібно убрати в сторону фейсбук, а зайнятись ділом, адже скоро необхідно платити за електроенергію?».

 

 

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *