Керівника філії «Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву» оштрафовано за корупцію

Херсонською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, стосовно керівника Севастопольського регіонального управління «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (після анексії АР Крим розміщується в м.Херсоні), який всупереч законодавству не повідомив безпосереднє керівництво про наявність у нього реального конфлікту інтересів при укладанні договорів про співпрацю  між Управлінням і приватним підприємством, засновником та кінцевим бенефіціарним власником якого є  особисто посадовець, а виконувачем обов’язків директора зазначеного підприємства – його дочка.

В результаті, діючи в умовах реального конфлікту інтересів, посадова особа від імені Управління уклала з указаним приватним підприємством 14 договорів, на підставі яких Севастопольським регіональним управлінням «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» було перераховано понад 13 тис. грн.

Постановою суду посадову особу визнано винною у вчиненні правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Share Button