Керівництво ХОДА відвідало підприємство «Фрідом Фарм Бекон»

19 вересня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв відвідав ТОВ „Фрідом Фарм Бекон” в м. Олешки, щоб порівняти масштаби виробництва, якісні та кількісні показники, перспективи розвитку вітчизняного підприємства з подібними білоруськими сільгосппідприємствами.

Дане господарство спеціалізується на виробництві свинини і є одним з найбільших на півдні України. На ньому вирощують майже 25 тис поголів’я, у тому числі 2000 свиноматок.

Взагалі, підприємство має філіали ще в двох районах області: Горностаївському та Каховському. Загальна кількість робітників становить 250 осіб.

Керівництво ХОДА відвідало підприємство "Фрідом Фарм Бекон"

Ферма в Олешках найменша, вона функціонує з 2002 року. Склад її працівників налічує всього 26 осіб, але саме тут знаходиться генетичний потенціал компанії, племінне ядро свиней.

«Підприємство Олешківського району має статус племінного заводу з розведення свиней великої білої породи англійської селекції та свиней породи ландрас. Середньодобовий приріст свиней на відкормі становить близько 950 грамів, коли білоруські показники відстають на цілих 300 грамів», — розповідає директор підприємства Олександр Похваленко.

Керівництво ХОДА відвідало підприємство "Фрідом Фарм Бекон"

Майже всі працівники ТОВ „Фрідом Фарм Бекон” є випускниками Херсонського державного аграрного університету. У минулих роках вони представляли свиней з цього підприємства на тематичних виставках у Києві та посідали призові місця.

Безперечно, господарство вже вийшло на загальнонаціональний рівень, але плани для вдосконалення виробництва розробляються чи не кожного дня.

Керівництво ХОДА відвідало підприємство "Фрідом Фарм Бекон"

«ТОВ „Фрідом Фарм Бекон” на сьогодні не має глибокої переробки свинини, тому дуже важливо її забезпечити. Херсонщина має бути не сировинним регіоном, а продукційним. Відвідавши господарство в Олешках, я впевнився, що потенціал в нашій області є і ми допомагатимемо в розвитку таких проектів», – наголосив Андрій Гордєєв.

Керівництво ХОДА відвідало підприємство "Фрідом Фарм Бекон"

Підприємство ТОВ „Фрідом Фарм Бекон” готове рухатись у найрізноманітніших напрямах виробництва і забезпечувати населення будь-якими видами м’яса: червоним, білим, з різною товщиною сального прошарку. Найважливіше для розвитку ферми – попит.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *