Кива викрав передвиборчий лозунг у Гордєєва

Офіційний сайт Центральної виборчої комісії, разом із переліком кандидатів у народні депутати України по 183 округу, опублікував також і передвиборчі програми бажаючих зайняти вакантне місце під куполом ВРУ.

Хочемо зупинитися на програмі кандидата І.Киви, до якого вже небезпідставно приклеївся ярлик корупціонера та махінатора.

Так, передвиборча програма Киви являє собою набір штампів і кліше, на кшталт «недопущення зубожіння Громадян» або «отримання належного рівня медичного, соціального та реабілітаційного забезпечення».

Окрім цього технічний кандидат Михайла Опанащенка не побрезгував і прямим плагіатом своїх опонентів.

Наприклад в унісон із «ВО «Батьківщина» Кива обіцяє боротися за «зниження тарифів на житлово-комунальні послуги», або взявши один із меседжів голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва про те, що Крим дивіться на Україну через Херсонщину, не довго думаючи вставив його в свою програму — «Через «херсонську вітрину» Крим зараз споглядає Україну».

Взагалі програма містить сім розділів і лише два з них стосується Херсонщини.

Окрім цього вона має масу незрозумілих обіцянок, які говорять про елементарне незнання Кивою потреб мешканців міста – наприклад «забезпечу безперебійну подачу води жителям Херсона», при тому, що ще минулого року майже 100 відсотків городян було забезпечено цілодобовою подачею води.

Кандидат у депутати Кива допустив у своїх передвиборчих обіцянках декілька відвертих курйозів — придумав, наприклад, новий економічний термін – «морегосподарський комплекс». Що він означає, нажаль, у програмі не зазначено.

Або, обіцяє – «Докладу всі сили для реформи правоохоронних органів держави правильним шляхом», хоча сам, ще декілька місяців назад, був не просто членом цієї системи, а одним із ії керівників і називав головного міліцейського реформатора, міністра Авакова, ледь не своїм богом.

Передвиборчі обіцянки інших кандидатів, нажаль, також не є чітким планом розвитку громади міста і регіону, але ж настільки бездарно написана на «колінках» програма показує, перш за все, зверхнє та хамське ставлення кандидата Киви до виборця, а також те, що Кива йде на вибори не завойовувати голоси виборців собі, а віддавати іх регіоналу Опанащенко.

 

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *