Комунальне підприємство приховує свою звітність

Керівник комунального закладу «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу»  саботує роботу, яку здійснюють, відповідно до доручення голови обласної ради, фахівці Агенції розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області.

Як повідомила директор Агенції Ірина Литвинова, для проведення аналізу фінансово-господарської діяльності комбінату за 2014-2016 роки не було надано повного пакету необхідних документів.

«Ми стикаємося з тим, що частково не надаються документи, йде зволікання. Звісно, без повного пакету бухгалтерських та інших документів неможливо провести повний та об’єктивний аналіз фінансово-господарської діяльності комунального закладу», — розповідає Ірина Литвинова.

Вона відзначає, що про таку ситуацію вже поінформоване керівництво обласної ради та керівник профільної постійної комісії обласної ради.

Як розповіла керівник Агенції, директору КЗ «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу»  направлено лист з проханням забезпечити можливість ознайомлення з документами за 2014-2016 роки. Мова йде про фінансову звітність, річну статистичну звітність, податкову звітність, банківські виписки по рахункам, договори, відомості нарахування заробітної платні, розклад занять, калькуляцію вартості послуг тощо.

Нагадаємо
, після того, як агенція направила запит щодо  необхідності надання інформації про наявність і напрямки використання нерухомого майна, про показники фінансово-господарської діяльності  комунального закладу «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» обласної ради, виявилося, що невідомі особи викрали комп’ютер з цими даними.

Надто дивні обставини складаються і навколо приналежності першого поверху приміщення, на другому поверсі якого нині знаходиться згаданий обласний навчально-курсовий комбінат: проводяться заходи для з’ясування того, кому належить ця  частина приміщення для того, щоб не допустити втрати майна територіальних громад.

Share Button