Комунальні заклади повинні зробити оцінку своїх котелень

Вчора. 5 вересня, профільною депутатською комісією Херсонської обласної ради було розглянуто питання про виконання доручення голови обласної ради від 16 червня 2016 року №21-д «Щодо забезпечення функціонування програмного продукту «Енергоплан» у комунальних закладах».
Як відзначив Юрій Рожков, напередодні опалювального періоду для комунальних підприємств та установ є актуальним питання закупівлі палива.
«Ще в минулому році ми запустили програму для оцінювання котелень кожного комунального закладу. У нас ще є такі комунальні заклади, які, наприклад, опалюють будівлі рідким паливом, яке дуже дороге», — коментує Юрій Рожков.

«Тому ми просили усі комунальні заклади зробити оцінку своїх котелень і надали нам своє бачення того, як можливо за мінімальні витрати утримувати оптимальну температуру в різних будівлях, в лікарнях, школах на належному рівні», — наголосив Ю.Рожков.
Він також відзначив, що не всі комунальні заклади надали власні проекти з енергозбереження.
«На жаль, не всі дали свої звіти і пропозиції з цього питання», — звернув увагу голова профільної комісії. Він наголосив, що КП «Енергосервісна компанія» продовжить роботу з цього питання.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *