Козаков провів брифінг про підвищення тариф на проїзд

Перевізники «Корнет-стиль», «МІС» та «Ремпобуттехніка» відмовляться від рухомого складу типу «Газель», замінивши їх автобусами з більшою кількістю місць. Про це вчора на брифінгу повідомив перший заступник міського голови Ігор Козаков, який його провів замість мера Миколаенко

Як відомо, 10 лютого виконавчим комітетом було прийняте рішення про підвищення тарифу на перевезення міським автотранспортом. Із 15 лютого 2017 року він становитиме 5 грн.

Крім того, Ігор Козаков зазначив, що з метою підвищення якості перевезень буде створено робочу групу, куди увійдуть представники громадськості, фірм-перевізників, спеціалісти управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку. На період її роботи начальника управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку Алісу Вербицьку буде відсторонено від роботи.

Робоча група відпрацює завдання по графіку, якості перевезень.

Також планується перепідпорядкувати КУ «Диспетчерська служба автоматизованого контролю» та зробити більш незалежною від і від перевізників, і від управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку.

Що стосується нічного тарифу, то підвищення його удвічі, як це було раніше, у рішенні виконкому не прописане.

У відповідь на рішення виконкому депутати міськради плануються зібрати позачергову сесію та скасувати зазначене рішення.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *