«Купальські зорі» зібрали понад 20 тис. глядачів

Вчора, у м.Гола Пристань відбувся ХIV Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості «Купальські зорі». Фестиваль, як завжди, зібрав на берегах р.Конки цінителів народної творчості та фольклору. Професійні та аматорські колективи, солісти, народні майстри прибули на фестиваль з Одеської, Миколаївської, Запорізької, Полтавської областей, м.Херсона та майже з усіх районів Херсонської області.

ХІV фестиваль «Купальські зорі» зібрав понад 20 тис. глядачів, близько 100 колективів та солістів.

Програма фестивалю була насичена різнобарв’ям подій, відкриттів, нових зустрічей та знайомств. Набережна міста наповнювалася народними піснями, танцями, театралізованими постановками, виробами народних майстрів, перетворившись на імпровізовану сцену, де кожен з учасників відчував себе чи не найголовнішим актором єдиного дійства.

IMG_1910

Урочисто відкрив «Купальські зорі» голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

«Купальські зорі – це приклад того, як можна організовувати найголовніші, найкращі ініціативи, які можливі в нашому суспільстві. Ми багаті не статками, ми багаті серцем. Саме в нас є той запал, який об’єднує всіх в ім’я України, в ім’я Херсощини, в ім’я Голой Пристані», – наголосив Андрій Гордєєв та щиро привітав всіх зі святом.

IMG_1891

Всі бажаючи мали змогу відвідати виставки, ярмарок та творчі майстерні. Приваблювали своїм розмаїттям вироби майстрів із різних регіонів України, меред яких були представлені вишиванки, вироби з бісеру, шкіри, соломки, дерева, оздоблені ікони, художній розпис, ковальські вироби, майстер-класи з боді-арту та вінкоплетіння тощо.

IMG_1851

Голова облдради Андрій Путілов, вітаючи присутніх, зазначив, що Гола Пристань вже стала брендом Херсонщини, брендом півдня України: «Я пишаюся, що це місто є туристичним центром області. Гола Пристань – це Чорноморські ворота нашої країни. Ця енергетика, цей настрій говорять те, що свято вдалося. Наше завдання, щоб туристи, які відвідали фестиваль, приїхали сюди знову».

IMG_1855

Share Button

«Купальські зорі» зібрали понад 20 тис. глядачів: 1 комментарий

  • 4 июля 2016 в 10:42
    Permalink

    Зато мер ГП , не захотел украсить праздник Парусной регатой!!! Федерация парусного спорта, теперь не будет проводить это спортивное мероприятие.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *