Курсанти поліції склали присягу

14 жовтня, в День захисника України, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв взяв участь в урочистих заходах з нагоди складання Присяги працівника поліції курсантів 1-го курсу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, які відбулися на стройовому плацу факультету.

Курсанти поліції склали присягу

Присутні були керівництво області та міста, народний депутат України Олександр Співаковський, перший проректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Сергій Албул, начальник ГУНП України в Херсонській області полковник поліції Артур Мєріков, керівний та науково-педагогічний склад факультету, ветерани та учасники АТО, курсанти 1-3-х курсів, рідні та близькі першокурсників.

Курсанти поліції склали присягу

Основною частиною свята стало урочисте складання Присяги працівника поліції курсантами першого курсу на вірність Українському народові.

Курсанти поліції склали присягу

«Сьогодні ви зробили найголовніший крок у вашому житті — присвятили себе Україні та Херсонщині, захисту ваших близьких і рідних. Бажаю вам гідно нести цю присягу та звання поліцейського України до кінця свого життя! Завжди повертатися додому живими та неушкодженими, служіть віддано та з честю», — звернувся до курсантів очільник області Андрій Гордєєв.

Курсанти поліції склали присягу

Під час заходу з нагоди складання Присяги працівника поліції курсантами 1-го курсу була оголошена вітальна телеграма Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

«Впевнений, що ви будете сумлінно навчатися та працювати на терені побудови сучасної правової держави, усе своє життя надійно захищати права і свободи громадян, служити справі утвердження ідей верховенства закону, справедливості та гуманізму», — зазначив перший проректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Сергій Албул.

Курсанти поліції склали присягу

Також для гостей та батьків курсантів був представлений показовий виступ курсантів факультету – майстрів рукопашного бою під керівництвом майора поліції Олександра Каменщика старшого викладача кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультета, майстра спорту України.

Курсанти поліції склали присягу

Захід завершився проходження курсантів урочистим маршем.

Курсанти поліції склали присягу

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *