Легалізація ринку таксі — шлях до поповнення бюджету

Міський голова Каховки Андрій Дьяченко шукає додаткові шляхи поповненя бюджету міста та водночас створення нових робочих міст.

Зокрема, міський голова звернув увагу на ринок послуг таксі, про що він розповів на своїй сторінці у соціальній мережі —

«Вже не для кого не таємниця і не новина, що в сучасних кризових умовах гостро постає проблема легалізації робочих місць, заробітної плати. Хочу, щоб усі усвідомили, що легалізація робочих місць — це податки, а податки — це зарплатня вчителям та лікарям, це благоустрій нашого міста, створення об’єктів інфраструктури та багато іншого. Ніхто не прийде і не надасть Каховці ці кошти, якщо ми самі будемо дивитися на тіньову ситуацію крізь пальці.
Для прикладу, ринок послуг таксі в Каховці налічує 200-300 можливих робочих місць. А одне нелегалізоване робоче місце тягне за собою штраф приблизно в 41 тис.грн. Цього тижня у місквиконкомі відбудеться “круглий стіл” з представниками влади, служб таксі, податкової служби та поліції, під час якого плануємо обговорити питання легалізації робочих місць. Для мене важливо, щоб на сьогоднішньому етапі ми зрозуміли необхідність цього процесу. Добровільно.
Також звертаюся до представників громади: фотографуйте номери машин та відправляйте їх мені на сторінку у фейсбуці. Саме активна позиція громади не дасть “загубитись” не лише машинам таксі, а й багатьом іншим важливим речам. Так усі разом ми розпочнемо процес відкритості і прозорості не лише на папері».

Share Button