Легалізувати робочі місця каховський бізнес не квапиться

На минулому тижні ми писали про ініціативу міського голови Каховки Андрія Д’яченко щодо можливості збільшити надходження до бюджету за рахунок легалізації робочих місць, зокрема у сфері послуг таксі.
Але каховські перевізники не квапляться підтримати цю ініціативу. Ось що розповів Андрій Д’яченко на власній сторінці у соціальній мережі –
«Нагадаю, що минулого тижня ми вже підіймали питання легалізації робочих місць. Розпочали з ринку послуг таксі, який налічує 200-300 можливих робочих місць. На 19 лютого запланували “круглий стіл” з представниками влади, служб таксі, податкової служби та поліції, про який усім зацікавленим сторонам було повідомлено.

Ми сподівались не на примушування, а на розуміння необхідності цього процесу. І що б ви думали? Дочекалися лише представника таксі “Шах” (який, до речі, вже легалізував більше 20 робочих місць).

Нагадаю, що легалізація робочих місць — це податки, а податки — це зарплатня вчителям та лікарям, це благоустрій нашого міста, створення об’єктів інфраструктури та багато іншого. А одне нелегалізоване робоче місце тягне за собою штраф приблизно в 41 тис.грн. Запевняю, ніхто не буде дивитися на тіньову ситуацію в місті крізь пальці».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *