Майже половина дитячих оздоровичх закладів Херсонщини працювали із порушеннями

На Херсонщині майже 41% перевірок, проведених у межах кампанії «Літо-2018» в розташованих в області дитячих закладах оздоровлення і відпочинку, виявили в цих закладах порушення вимог санітарного законодавства.
Про це повідомило головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

«Всього з початку підготовки та проведення оздоровчої кампанії («Літо-2018″ — ред.), фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області взято участь у 1012 комплексних комісійних обстеженнях та перевірках у порядку здійснення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) щодо дотримання вимог санітарного законодавства та вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, у тому числі на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 17 липня 2018 року №29476/0/1-18.

Під час обстежень (перевірок) дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а також дитячих закладів відпочинку денного перебування, порушення вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів встановлено у 414 випадках», — йдеться у повідомленні.

Серед основних видів порушень — незадовільне ведення документації щодо харчування, відсутність належного контролю за прийманням до дитячих закладів оздоровлення харчових продуктів та продовольчої сировини, порушення правил поточного прибирання, обробки посуду та поводження з відходами.

Як зазначили в обласній Держпродспоживслужбі, протягом оздоровчого сезону 2018 року на Херсонщині були відкриті та функціонували 444 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Із них 32 – позаміські, 3 – санаторного типу, 1 – дитячий центр, 408 – таборів з денним перебуванням.

 

 

Джерело

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *