Маленькі херсонці долучились до благодійної акції

Педагогічного колективу навчально-виховного комплексу №7 Херсонської міської ради разом зі своїми вихованцями та їх батьками долучились до благодійної акції «Від серця до серця», яка за традицією проходить у Дніпровському районі на початку нового навчального року  і спрямована на збір канцелярії, теплих речей, засобів гігієни та продуктів харчування для дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують допомоги.

03.JPG

Зібрані речі вихованці передали спеціалістам служби у справах дітей для надання допомоги маленьким херсонцям. Начальник служби Лілія Лісовик розповідає: «На обліку у службі у справах дітей знаходиться 68 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, і ,звичайно,  всі речі , зібрані під час благодійної акції «Від серця до серця», знаходять своїх власників та допомагають дітям.  Вихованці навчально-виховного комплексу №7 – активні учасники благодійних акцій та завжди підтримують соціально незахищену категорію діток».

Серед зібраних малечею речей продукти харчування, теплий одяг, канцелярія та іграшки, засоби особистої гігієни. Незабаром усі зібрані речі будуть передані до сімей, які потребують допомоги.

Share Button