Марина Чернишова: Ми змусили обласну раду визнати Росію агресором ще у 2014 році

Інформаційний простір сколихнула хвиля обурення через начебто відмову депутатів Херсонської обласної ради визнавати агресію Росії проти України.

Проте, коли питання ставилося на голосування під час сесії, обивателям варто було знати, що у документі, який пропонувався до голосування, насправді мова йшла не про визнання факту агресії, а про зовсім інші, досить складні питання із далекосяжними юридичними та політичними наслідками. А про визнання агресії Росії проти України херсонські депутати проголосували ще в 2014 році – на це звернула увагу депутат обласної ради, голова фракції від БПП, юрист Марина Чернишова, інформує видання “Таврия 24”.

“Хочу офіційно повідомити громаду Херсонщини, всіх активістів та депутатів, що на сесії обласної ради не йшлося про визнання Росії агресором!
Ще у 2014 році наша команда та патріотична громадськість змусили обласну раду попереднього скликання (Партію Регіонів) визнати Росію агресором!
Якщо є така необхідність, ми на кожну сесії будемо заявляти ініціативу про повторне визнання Росії окупантом!
Але не спекулюючи на цьому!
Що ж стосується сьогодення, то мова йде про прямі вказівки парламентських політичних сил обласним лідерам, качати ситуацію за підтримку блокади Донбасу в обмін на політичні дивіденти в Раді.
Все! На моє власне переконання, на цьому робити політику не можна!
Я вивчала документально питання перетину товарів на окуповану територію, це можна врегулювати юридично, або має бути воля народу на відмову від своєї власної територої або людей, що мешкають в зоні АТО, але на мою думку це є неприпустимим, вигідним тільки сепаратистам.
Ну невже не зрозуміло, що блокада “до лампочки” лідерам ОРДЛо, сепаратистам та їх ватажкам. Вони як отримували зброю, гроші, спецтехніку з Росії, так і отримують.
Я боюсь, що своїми не обдуманими рішеннями ми втратимо контакт з українцями, які змушені залишатися в зоні АТО.А також, не зможемо повернути полонених.
Все це треба вирішувати в комплексі, а не за 15хв з голоса на сессії обласної ради!!!” – написала Марина Чернишова на своїй сторінці в Фейсбуці.

 

Share Button