МАУ назвала вартість квітка на рейс Київ-Херсон

14 квітня 2017 року авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» відкриє пряме регулярне повітряне сполучення між Києвом і Херсоном, розширюючи, таким чином, географію польотів в Україні.

Регулярні рейси МАУ між Києвом і Херсоном виконуватимуться щодня на літаках «Ембрайєр-145» та «Ембрайєр-190» з двома класами обслуговування – бізнес та економічним.

Розклад польотів:

№ рейсуНапрямокДніВилітПриліт
PS045Київ – Херсон123456719:5521:10
PS046Херсон – Київ123456706:3007:45

 

«МАУ продовжує реалізацію програми розвитку внутрішніх перевезень, – зазначила Євгенія Сацька, корпоративний прес-секретар МАУ. – Херсон стане дев’ятим регіональним аеропортом нашої маршрутної мережі в Україні. Завдяки щоденному сполученню з Києвом, пасажири з південної України зможуть швидко дістатися до столиці та, за необхідності, попрямувати далі до ключових міст Європи, Азії, Близького Сходу, а також США та країн СНД».

На даний момент мережа МАУ в Україні охоплює Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Одесу, Херсон, Чернівці, Вінницю, Івано-Франківськ та Львів.

Ціна квитка економічного класу в одну сторону з урахуванням всіх зборів та податків складає від 1047 гривень (ціни можуть змінюватися залежно від зміни курсу гривні до долара США).

 

Докладну інформацію про авіакомпанію МАУ можна отримати на сайтіwww.flyuia.com.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *