Мазур припиняє проект Херсонської міськради “Громадський інспектор”

Начальник Інспекції з контролю за благоустрем та санітарним станом м. Херсона Олена Мазур заявила на своїй сторінці у соціальній мережі про припинення проекту Херсонської міської ради “Громадський інспектор”, який був започаткований майже рік тому, та оголосила про створення громадської організації з таким же найменуванням –

” Херсонська громадська організація
«Громадський Інспектор»
Запрошуємо
Представників ЗМІ, громаду міста, всіх не байдужих мешканців Херсона на знайомство з новою громадською організацією «Громадський Інспектор» завтра, 23 червня о 11.00 у Херсонський кризовий медіа-центр (вул. Пилипа Орлика (9 Січня) 30, 1й поверх, 33 оф.)
У програмі заходу:
• Презентація громадської організації;
• Заява, щодо припинення проекту “Громадський інспектор” як проекту Інспекції з благоустрою міста Херсона;
• Мета та напрями діяльності організації;
• Порядок набуття і припинення членства в організації;
• Права та обов’язки членів ГО.
Ми всі живемо в одному місті – це Херсон. Кожен з нас щось робить, змінює, розвиває. Так виникла ідея проекту, який зажив своїм життям і вийшов за межі діяльності міської інспекції. Тільки контроль громади над владою, зможе щось змінити. Тільки об’єднання громади біля єдиної цілі, зможе захистити наше місто. Тільки щирість, правда, сумлінна праця, незламний дух, може сьогодні змінити наше місто та зробити його кращим, квітучим та привабливим.

З Повагою,
голова правління громадської організації “Громадський інспектор” Мазур О.О.”

Про причини закриття проекту ХМР “Громадський інспектор” Олена Мазур не розповіла.

 

Share Button