Мер Миколаенко розповів про проблеми Херсона Президенту України Порошенко

Президент України Петро Порошенко зустрівся із міським головою Херсона В.В.Миколаенко, який був на зустрічі разом із народними депутатами від Херсонщини А. Гордєєвим, С. Хланєм та О. Співаковським.

Як повідомляє О. Співаковський,   Президент України П. Порошенко, Херсонський міський голова Миколаєнко В. та депутати — мажоритарщики від Херсона намітили шляхи вирішення нагальних проблем міста.

Вчора, вже пізнього вечора (близько 22.30), відбулась довгоочікувана робоча зустріч Президента України Порошенка Петра Олексійовича з обраними від міста Херсона народними депутатами України – мажоритарниками Гордеєвим Андрієм Анатолійовичем, Співаковським Олександром Володимировичем, Хланєм Сергієм Володимировичем та Херсонським міським головою Миколаєнком Володимиром Васильовичем.
Предметом розмови було обговорення існуючих проблем Херсона окреслених у зверненні Херсонської міської ради до Президента України та пошук шляхів до їх негайного вирішення.

Насамперед учасники розмови торкнулись болючої теми комунальних тарифів.
У Президента держави викликала здивування ситуація, за якої жителі Херсона вимушені сплачувати різні суми за надання послуг з теплопостачання, ціни на які відрізняється більш ніж у 1,26 рази.
Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко доповів, що Постановою НКРЕКП №1171 від 31.03.2015 року встановлено наступні тарифи на теплову енергію для населення з 1 травня 2015 року :
для ПАТ «Херсонська ТЕЦ» 907,62 грн. за 1 Гкал;
для КП «Херсонтеплоенерго» — 720, 11 грн. за 1 Гкал.
Така різниця в тарифах між підприємствами в межах міста призводить до соціальної напруги серед населення та відмову від прийняття теплоносія на будинки та оплату за опалення.
В серпні та жовтні поточного року керівництво ПАТ «Херсонська ТЕЦ» зверталась до НКРЕКП з проханням скорегувати тариф 2015 року на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії та ввести в дію його з 1 жовтня 2015 року за рахунок зменшення тарифу на теплову енергію для населення з 515,81 грн за 1 Гкал до 476,16 грн. Але до теперішнього часу рішення не прийнято.
Президент Порошенко був обурений цією ситуацією та доручив профільному Міністру енергетики та вугільної промисловості України Демчишину В.В. негайно розібратись і вирішити існуючу проблему забезпечивши застосування найнижчих економічно обґрунтованих тарифів для споживачів теплової енергії ПАТ «Херсонська ТЕЦ».

Мер Миколаенко розповів про проблеми Херсона Президенту України Порошенко

 

 

Share Button