Мер переможців інтелектуальних конкурсів

16 лютого уХерсонському Палаці дитячої та юнацької творчості відбулось урочисте нагородження переможців інтелектуальних конкурсів.

Міський голова Володимир Миколаєнко привітав учнів шкіл та ліцеїв із здобуттям перших місць у конкурсах, побажав успіхів та наснаги, подякував батькам та педагогам за докладені зусилля у вихованні та навчанні переможців.

 

Мер переможців інтелектуальних конкурсів

Міські етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів міського наукового товариства «Пошук» проходили з листопада минулого року по січень 2017го.

Мер переможців інтелектуальних конкурсів

У міських олімпіадах з базових дисциплін взяло участь 2243 учня. А перемогли у них 930 учнів, з яких 123 переможці посіли перші місця.

У міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт взяло участь 267 учнів 8-11 класів; науковий потенціал 4 учнів дозволив підготувати та захистити по дві роботи, тематика яких відповідає різним науковим відділенням та секціям. Рішенням журі визначено 151 переможця.

Святкової атмосфери заходу додали вокальні та хореографічні колективи Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *