Мер видав розпорядження про проведення в Херсоні призову на військову службу у квітні-травні

Міський голова Володимир Миколаєнко видав розпорядження «Про проведення в місті призову громадян України на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань у квітні-травні 2017 року».

Згідно розпорядження№ 186рвід 14.03.2017р., з метою забезпечення організованого та якісного проведення призову і відправки призовників у війська навесні 2017 року будеутворено основну та резервну міські призовні комісії.

Голова основної міської призовної комісії маєдовести до відома кожної посадової особи, яка забезпечує проведення чергового призову, перелік обов’язків та попередити про відповідальність за неналежне виконання Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”.

До 23 березня 2017 рокубуде проведено інструктивно-методичні заняття з членами міських призовних комісій, лікарями-спеціалістами, технічними працівниками та обслуговуючим персоналом, який залучається до роботи на призовних дільницях.

Підсумки призову розглядатимуться у червні 2017 року на нараді за участі керівників підприємств, установ та організацій.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *