Мер зустрівся з керівником Міжнародного Благодійного фонду “Аліло 2015”

28 квітня, у рамках святкування Дня міста Батумі, для усіх делегацій, що брали участь в урочистостях, організували екскурсію по експозиціях, де були представлені всі міста-побратими Батумі.

Нагадаємо, що меморандум про співпрацю між Херсоном і Батумі був підписаний у 2018 році.

Мерія міста Батумі зробила подарунок усім містам-побратимам. Так, стели з назвою міста та короткою інформацією про місто, а також макети головних історичних пам’яток міст-побратимів були представлені на головному бульварі Батумі.

“Це в черговий раз підтверджує той факт, що Україна і Грузія розвивають дружні стосунки, які з кожним роком стають все ближчими. Я дійсно радий, що співпраця Батумі і Херсона розвивається у різних напрямках: економічному і туристичому, культурному і соціальному”, – відзначив міський голова Володимир Миколаєнко.

А 29 квітня відбулася зустріч Володимира Миколанка з керівником Благодійного фонду “Аліло2015” Гено Тебідзе.

Благодійний фонд уже 2 роки співпрацює з Херсонським грузинським національним культурним об’єднанням “Ілорі” з питань взаємообміну дітьми українських і грузинських захисників територіальної цілісності країн та дітьми волонтерів.

У рамках обмінів діти знайомляться з культурою, традиціями і історією України та Грузії, а також беруть участь у патріотичних заходах.

Share Button