Мерія інформує про розчистку міста від снігу та рух транспорту

Із 8 на 9 січня КП «Міське дорожнє управління» розчищало від снігу та здійснювало посипку піщано-сольовою сумішшю основні магістралі, небезпечні спуски та підйоми. Задіяно 10 од. техніки та використано 244 т суміші, йдеться на сайті міськвиконкому.

Підрядні організації департаменту житлово-комунального господарства міської ради продовжували розчищати тротуари, зупиночні комплекси, парки тощо.

Нагадуємо, що ПП «Грінпарксервіс» працює у Таврійському мікрорайоні (задіяно 9 працівників, 2 од. техніки, 16 од. інвентаря), ПП «Південькомунтранссервс» — на Острові, у Шуменському мікрорайоні та на Житлоселищі (15 працівників, 1 од.техніки та 37 од. інвентаря).

ТОВ «Альянсбуд груп» розчищує тротуари, перехрестя та зупинки у Дніпровському районі (15 працівників, 2 од. техніки, 43 од. інвентаря), а ФОП Садова — у центрі міста (23 працівника, 1 од. техніки, 50 од. інвентаря).

КП «Парки Херсона» працюють з 3-ма од. техніки та 30 од. інвентаря. Кількість працівників — 14.

За інформацією департаменту, усього для розчистки міста від снігу задіяно 9 од. техніки, 76 працівників та 176 од. інвентаря.

На маршрутах сьогодні 37 тролейбусів та 320 автобусів, повідомляють в управлінні транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку міської ради.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *