Мешканці області отримали одноразову матеріальну допомогу

21 березня, перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова провела засідання обласної комісії з питання надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям області, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин.

Відповідно до порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Херсонщини за рахунок коштів обласного бюджету, максимальний розмір допомоги складає 3000 грн, а мінімальний – 300 грн.

Всього на одноразову матеріальну допомогу на 2017 рік заплановано коштів в сумі 950 тис. грн, з яких вже виділено 624 тис. грн.

Згідно рішення обласної ради від 03 березня 2017 року № 379 вирішено надати матеріальну допомогу за рахунок коштів обласного бюджету 19 громадянам загальною сумо 303,5 тис. грн.

Отже, сьогодні на комісії надається матеріальна допомога на суму 370,5 тис. грн.

Розглянувши заяви, документи та обставини, які склалися в сім’ях заявників, члени комісії надала матеріальну допомогу 280 заявникам, з яких 125 заяв про допомогу щодо лікування онкохворих громадян, 14 щодо лікування дітей, 140 — від громадян, які мають загальні захворювання та 1 заява від громадянки, яка потрапила у скрутне становище внаслідок пожежі.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *