Микола Ставицький не розуміється на питаннях, які коментує

Представник Радикальної партії О. Ляшко в Херсонській обласній раді Микола Ставицький вкотреопублікував на своїй сторінці у соціальній мережі пост, у стилі свого патрона Ляшко, про «тотальну зраду»:

«Сьогодні в Херсонській обласній раді на профільній комісії комунальної власності розглядалось питання по виділенню 250 тисяч гривень на придбання GPS — навігаторів для комунального автопарку. Звісно, навіщо ж дитсадки та школи ремонтувати!! Інших проблем як придбати навігатори в області вже немає. Дехто мабуть досі не зрозумів що в обласній раді часи відкатів канули в минуле».

Але в черговий раз пан Ставицький демонструє незнання питання, на якому він хоче пропіаритися. Спеціально для пана Ставицького – гроші на придбання GPS – навігаторів вже були виділені на минулій сесії, за що проголосувало більшисть депутатів обласної ради, а сьогодні, постійна депутатська комісія з питань управління комунальним майном лише розглядала питання, на транспорт яких комунальних закладів ці навігатори буде встановлено.

До речі,йшла мова про встановлення GPS – навігаторів на автомобілях швидкої допомоги Херсонської обласної дитячої лікарні, Херсонської обласної клінічної лікарні, аварійно-рятувальної служби, ХОСПІСу та ще декілька комунальних установ.

А щодо відкатів, то ми б радили пану Ставицькому почати з членів своєї партії і звернути свою увагу на гучну справу функціонування нелегальних АЗС на території комунального підприємства, яке очолює його однопартієць і депутат Херсонської місцевої ради пан О. Васильєв і справою якого вже займаються правоохоронні органи.

Share Button

Микола Ставицький не розуміється на питаннях, які коментує: 1 комментарий

  • 29 ноября 2016 в 15:12
    Permalink

    фу, как дешево писаки пукнули…. фууу

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *