Миколаенко про фінансування концерту «Океану Ельзи»: «бюджетних коштів витрачено не буде»

Міський голова Володимир Миколаєнко на своїй сторінці у соціальній мережі зауважив, що на концерт рок-групи «Океан Єльзи», який відбудється 17 вересня на День міста, не буде потрачено ані копійки бюджетних коштів:

«Друзі, маємо дійсно розкішний подарунок від підприємців на день міста. Цього року нас зі святом вітатиме «Океан Ельзи». За традицією концерт відбудеться на схилах Дніпра у Парку Слави. 17 вересня ввечері.

Аби одразу припинити будь-які спроби політичних невдах шукати зраду там, де її нема, наголошую на тому, що жодної копійки бюджетних коштів на концерт витрачено не буде — зараз всі реєстри відкриті, кожна платіжка у вільному доступі, подібні витрати неможливо приховати.

Я вдячний легендарному рок-гурту, який сьогодні багато виступає в прикордонних з війною містах, наприклад, в Маріуполі, що і херсонці матимуть змогу послухати найкращу музику в Україні.

Взагалі цього року ми робимо так, аби у ці складні часи наші з вами кошти не полетіли зі святковими кульками у повітря. Ми вперше за кілька десятків років ремонтуємо і оновлюємо найбільший в місті парк — Херсонська фортеця. Свято скінчиться, а парк залишиться і надалі тішитиме городян.

Працюємо далі!»

Share Button

Миколаенко про фінансування концерту «Океану Ельзи»: «бюджетних коштів витрачено не буде»: 1 комментарий

  • 7 сентября 2016 в 15:52
    Permalink

    Молодец мер, пока более-менее честный!

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *