Миколаєнко заявляє, що до снігопадів місто готово

Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко провів робочу нараду стосовно підготовки міста до непогоди. На зустріч запросили представників всіх підрядних організацій, які розчищуватимуть дороги у випадку снігопаду.

Як зазначили начальник управління транспортної, дорожньої інфраструктури і звязку Аліса Вербицька та начальник відділу доріг Вячеслав Нікітенков схема розчистки автодоріг та внутрішньодворових проїздів вже затвержена, за підрядними організаціями закріплені відповідні ділянки.

Підрядних організацій 4. Серед них — КП «Дорожник», ТОВ «Епоха», ТОВ «Камелія 1» та ПП «Корсар». Їх керівництво стверджує — техніка для прибирання вулиць справна, всі мають по декілька навантажувачів, грейдери та бльдозери. У випадку аномальних опадів залучатимуть додаткові машини.

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету проголосували також питання виділення коштів на придбання дорожньої комбінованої машини з піскорозкидальним та плужно-щіточним обладнанням для КП «Дорожник» (1900,000 тис.грн).

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *