Мінагрополітики шукає винороба у Генічеськ

Міністерство аграрної політики України оголосило конкурс на заміщення вакантної посади керівника державного підприємства «Генічеський виноробний завод», про це повідомляє відкрита вакансія на одному із рекрутингових сайтів.

Претендент на цю посаду повинен разом із заявою подати, окрім іншого, конкурсну пропозицію.

При цьому що стосується конкурсної пропозиції кандидата, то вона повинна містити:

— проект стратегічного плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу;

— детальний першочерговий план реформування підприємства протягом одного року;

— заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також з поліпшення техніко-економічних та фінансових показників підприємства, підвищення його конкурентоспроможності;

— обсяг надходження коштів до бюджетів;

— пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;

— пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності.

Але ж як роботи цю конкурсну пропозицію невідомо — міністерство не зможе навіть надати кандидату будь-яку інформацію про стан підприємства. Згідно того ж оголошення, але на сайті Мінагрополітики, станом на сьогодні інформація по цій юридичній особі, що входить до сфери управління Мінагрополітики України – відсутня, у зв’язку з її не подачею підприємством у встановлені терміни до міністерства.

Про саме підприємство відомо небагато –лишь те, що основний вид його діяльності, як вбачається із назви, виробництво вина.

Підприємство тривалий час знаходиться у скрутному стані – ще у 2004 році губернатор Херсонської області Сергій Довгань підписав розпорядження про створення конкурсної комісії з проведення санації підприємства, але за цей час у завод заборгував ще більші кошти.

У  2014 році його хотіли збанкрутувати  за позовом київської фірми ТОВ «Газбуд-Груп», але судом було відмовлено у задоволенні позовних вимог.

 

Share Button