Мінмолодьспорту позбавило дві спортивні школи Херсонської області статусу “спеціалізована” та вищої категорії

За результатами перевірки спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву Херсонської області, яка відбулася у квітні цього року, Міністерство молоді та спорту України позбавило вищої категорії та статусу “спеціалізована” дві із шести спортивні школи, а саме: СДЮСШОР з веслувальних видів спорту (директор Клименко І.В.) та СДЮСШОР № 2 (директор Черніченко О.В.).

«Даний факт свідчить про низьку ефективність роботи цих спортивних шкіл. Результати роботи комісії Міністерства, яка їх перевіряла, повністю співпадають з висновками управління, що були оприлюднені у квітні цього року після проведення відповідних перевірок», – зазначив начальник управління молоді та спорту ОДА Юрій Семченко.

Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 13 травня 2016 року № 325 діяльність СДЮСШОР з веслувальних видів спорту та СДЮСШОР № 2 вивчається відповідною комісією.

Висновки комісії будуть оприлюдненні найближчим часом.

За повідомленням Юрія Семченка, згідно з попередніми результатами роботи комісії про виявлені факти незаконного використання бюджетних коштів в СДЮСШОР № 2 повідомлено правоохоронні органи. В результаті чого відкрито кримінальне провадження, фігурантами якого стали директор даної спортивної школи та один із колишніх тренерів, а сьогодні член Центральної ради від Херсонської області профспілки працівників фізичної культури та спорту в Україні Деревянко І.В.

По даному факту ведеться досудове розслідування.

Share Button