міській раді відбулася прес-конференція, присвячена Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотиками

25 червня у міській раді відбулася прес-конференція, присвячена Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотиками й їхнім незаконним обігом.

У прес-конференції взяли участь начальник управління молоді та спорту Олексій Заболотний, керівник філії Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в м. Херсон та Херсонській області Дмитро Костяков, лікар-нарколог анонімного кабінету і денного стаціонару КУ ОНД ХОР Тетяна Жадова, представники патрульної поліції та департаменту протидії наркозлочинності у Херсонській області, громадськості.

Упродовж зустрічі херсонцям розповіли про роботу координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. Її було створено розпорядження міського голови №153р від 21.03.2018 з метою координування дій між органами влади, громадськістю, поліцією, направлених на профілактику наркоманії та протидії наркозлочинності, а перше засідання відбулося 5 квітня. Протягом перших трьох місяців діяльності ради відбулась низка заходів.

Зокрема,21 квітня за ініціативи Міжнародної Антинаркотичної Асоціації було проведено регіональний семінар для родичів та близьких людей, які проходять лікування від хімічної залежності. У рамках семінару проведено лекцію “20 рекомендацій для залежних”, презентацію 9 Всеукраїнського терапевтичного табору.

26 квітня відбулося друге засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та День спеціаліста в обласному наркологічному диспансері, де було презентовано діяльність ради і філії МАА у м. Херсон.3 травня Міжнародною Антинаркотичною Асоціацією спільно з патрульною поліцією і клубом бойових єдиноборств “Спортивний корпус Шторм” проведено профілактичні бесіди з учнями 10,11,12 класів центру освіти молоді і дорослих Херсонскої міської ради.

Також на прес-конференції мова йшла про акції із зафарбовування контактів наркодилерів на вулицях Херсона «Громада проти наркотиків», участь у них громадськості та поліції. Таких акцій у червні відбулося вже дві.15 червня херсонці зафарбовували рекламу наркотиків у мікрорайоні ХБК, а 22-го – у Таврійському.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *