На адмінмежі с Кримом вилучили «Mercedes-Benz Sprinter” з польськими номерами

Вчора вночі, в зону митного контролю на КПВВ «Чонгар» прибув водій на автомобілі «Mercedes-Benz Sprinter». Громадянин України рухався до тимчасово окупованої території АР Крим.

Під час перевірки документів херсонськими митниками встановлено, що на бланку свідоцтва про реєстрацію автомобіля – відомості про співвласника нанесено рукописним способом поверх мастичної печатки органу державної реєстрації в Республіці Польща. Крім того, згідно бази даних встановлено, що автомобіль з вказаним він-кодом 5 березня п.р. в`їхав до України через митний пост «Краковець» Львівської митниці, але транспортний засіб з вказаним реєстраційним номером в базі відсутній. Далі, при огляді кузова автомобіля встановлено, що він-код нанесено з видими слідами вварювання.

Отже, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання до митного оформлення документів отриманих незаконним шляхом. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за статтею 483 ч.1 Митного кодексу України. Автомобіль вилучено. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *