На Чонгарі вшанували річницю депортації кримських татар

Вчора, 18 травня, біля КПВВ «Чонгар» у Генічеському районі відбувся мітинг з нагоди відзначення 72-ої річниці з Дня пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу.

Під час мітингу зібралися представники кримськотатарської громади, мешканці та гості Херсонщини, іноземні гості та керівництво області й Генічеського району на чолі з головою обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим.

«Ми – єдиний народ і тому віримо, що Крим знову стане українським. Такі історичні події, як депортація кримськотатарського народу з рідної землі, свідчать про те, що сьогодні нам необхідно об’єднатися, щоб не допустити більше ніколи гніту українських громадян і повернути території, які належать українській державі», – зауважив під час мітингу очільник області.

У ході заходів керівництво області разом із громадськістю здійснили ходу до адміністративної межі Херсонської області з тимчасово окупованим Кримом, де урочисто виголошували патріотичні гасла на підтримку українського та кримськотатарського народів.

Також під час виступу до слова запрошували представників кримськотатарського народу, які були свідками жахливих подій депортації 1944-го року. Вони розповідали про ті страшні події, які довелося пережити тисячам корінних мешканців Кримського півострова. Ставали до слова й військовослужбовці, які зараз виборюють незалежність нашої держави на Сході України.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *