На Херсонщині діятиме Кримське управління СБУ

Вчора, 9 червня, у місті Херсон голова Служби безпеки України Василь Грицак разом з очільником Херсонщини Андрієм Гордєєвим та заступником голови ОДА Вадимом Чабаном взяли участь у передачі приміщення, в якому буде розташовуватися відроджене управління СБУ в АР Крим.

У справі повернення Криму зроблено ще один важливий крок.
Приміщення для Кримського управління СБУ надав Національний банк України.

Голова СБУ Василь Грицак висловив вдячність за сприяння у відродженні Кримського управління спецслужби:
“Вдячний голові Національного банку України Валерії Гонтаревій за те, що вона пішла нам назустріч у питанні передачі приміщення. Окремо хочу подякувати президенту України Петру Порошенку, який підтримав нас, коли ми ініціювали відновлення діяльності саме Кримського управління спецслужби”.

На необхідності плідної командної роботи наголосив і губернатор Херсонщини Андрій Гордєєв:
“Нам потрібні рішучі дії на Херсонщині, спрямовані на посилення безпеки жителів області. Тому від усієї великої громади Херсонщини висловлюємо подяку за вашу службу, за відкриття в Херсоні управління СБУ саме по Криму. Це дійсно крок уперед до того дня, коли в Севастополі чи Сімферополі у відповідь на «Слава Україні!» лунатиме «Героям слава!».
Оглянувши приміщення, в якому дислокуватимуться співробітники Управління СБУ в АР Крим, Василь Грицак відзначив його відмінний стан.
Голова СБУ також представив керівника відродженого Кримського управління спецслужби – Данила Даценка.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *