На Херсонщині готуються до запуску авіарейсу «Київ – Херсон – Київ»

Сьогодні, 14 березня, питання щодо відкриття регулярного внутрішнього авіаційного рейсу сполученням «Київ – Херсон – Київ» було обговорено під час наради очільника області з представниками авіакомпанії ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України».

Детально під час зустрічі обговорили підготовку до зустрічі першого презентаційного рейсу авіакомпанії «МАУ» та загальні питання щодо обслуговування пасажирів та багажу.

На Херсонщині готуються до запуску авіарейсу «Київ – Херсон – Київ»

Як зазначив віце-президент з наземного обслуговування, авіакомпанія «МАУ» Володимир Семенченко, що наразі аеропорт «Херсон» відповідає усім вимогам компанії для здійснення пасажирських перевезень та наголосив, що вранішній рейс о 6:30 буде зручним не тільки для херсонських бізнесменів, а й для тих, хто хоче подорожувати далі літаком у Європу, Казахстан, Йорданію тощо.

В свою чергу голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв зазначив, що результатом наполегливої роботи обласної державної адміністрації є те, що Кабінет Міністрів України затвердив державну цільову програму розвитку аеропортів на період до 2023 року, до якої увійшли 17 аеропортів України, серед них і аеропорт «Херсон».

На Херсонщині готуються до запуску авіарейсу «Київ – Херсон – Київ»

«Реалізація вказаної державної програми дасть змогу модернізувати до найсучасніших міжнародних стандартів інфраструктуру аеропорту, сприятиме розвитку авіаційних перевезень в області, забезпечить набуття Україною статусу транзитної держави з урахуванням її унікального географічного розташування», — зазначив Андрій Гордєєв.

У 2017 році робота з розвитку аеропорту буде продовжена. Передбачено фінансування заходів на загальну суму 72,7 млн грн, у тому числі: з державного бюджет – 45,0 млн грн, з обласного бюджету – 15,9 млн грн, за рахунок власних коштів – 12,08 млн грн.

Нагадаємо, що 14 квітня 2017 року авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» відкриє пряме регулярне повітряне сполучення між Києвом і Херсоном.

Регулярні рейси МАУ між Києвом і Херсоном виконуватимуться щодня на літаках «Ембрайєр-145» та «Ембрайєр-190» з двома класами обслуговування – бізнес та економічним.

 

Ціна квитка економічного класу в одну сторону з урахуванням всіх зборів та податків складає від 1047 гривень (ціни можуть змінюватися залежно від зміни курсу гривні до долара США).

 

Розклад польотів:

 

№ рейсуНапрямокДніВилітПриліт
PS045Київ – Херсон123456719:5521:10
PS046Херсон – Київ123456706:3007:45
Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *