На Херсонщині обговорили перші результати Угоди про асоціацію з ЄС

0 жовтня у Херсоні за організації Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, Інституту Євро – Атлантичного Співробітництва та за участю голови ОДА Андрія Гордєєва, представників Інституту економічних досліджень і політичних консультацій, громадськості, бізнесу області відбулося засідання за «круглим столом» на тему: «Впроваджуючи Угоду про асоціацію Україна – ЄС: перші кроки, наслідки, практики використання».

У вітальному слові до учасників «круглого столу» очільник ОДА Андрій Гордєєв зазначив: «Революція гідності показала, що люди хочуть інших цінностей в своєму житті, прозорих відносин в сферах бізнесу та захисту демократичних прав, в самореалізації творчого потенціалу. В Європі така можливість є в кожного. Зрозуміло, що шлях до успіхів який вже є в Європі досить тернистий, але ми взяли курс, з якого не зійдемо».

dsc_0012

Учасники заходу обговорили основні моменти впровадження Угоди про асоціацію Україна – ЄС як найбільшого міжнародно-правового документу за всю історію України та комплексні наслідки набуття чинності Угоди через механізм тимчасового застосування у частині, що стосується економіки та торгівлі.
Про економічні наслідки впровадження асоціації та десять кроків до експортного успіху на ринку ЄС доповіли експерт з питань економічної інтеграції та торговельної політики, директор з наукової роботи Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Вероніка Мовчан та незалежний експерт і консультант з питань експорту на європейські та міжнародні ринки Олег Мирошніченко.

dsc_0013

Під час семінару фахівці ознайомили бізнесменів області із технологіями включення в європейський ринок, які зараз є адаптованими в Україні. Також присутні обговорили політико-правовий вимір використання Угоди про асоціацію та економічні наслідки впровадження асоціації.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *