На Херсонщині підвищили кваліфікацію посадовців

Вже не перший рік триває співпраця Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації посадових осіб органів публічної влади з Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України.

Так, 02 березня, за ініціативи облдержадміністрації та облради на базі обласного центру ПКК за участю працівників і викладачів ОРІДУ НАДУ при Президентові України було проведено два семінари з підвищення кваліфікації посадових осіб органів публічної влади Херсонщини. Це тематичний короткостроковий семінар з підвищення кваліфікації посадовців на тему «Сучасні управлінські технології в період децентралізації публічної влади» та заочно-дистанційний семінар «Громадянське суспільство і влада».

Відкриваючи семінар, перед присутніми виступила перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова, яка підкреслила значну роль підвищення рівня професійної компетентності посадових осіб органів публічної влади.

На Херсонщині підвищили кваліфікацію посадовців

«Управління – це не що інше, як налаштування людей на ефективну роботу. Чи достатньо ви, як керівники мотивуєте своїх підлеглих? Я переконана, що сьогодні ви почуєте багато цікавих та корисних речей, дізнаєтесь про ефективні методи управління, які мають бути в сучасних умовах», — наголосила Валентина Січова.

Під час семінарів перед присутніми виступили викладачі – науковці ОРІДУ НАДУ – доктор наук з державного управління, професор Приходченко Людмила Леонідівна, кандидат наук з державного управління, доцент Давтян Степан Гургенович, кандидат політичних наук, доцент Крупник Андрій Семенович, кандидат філософських наук, доцент Оганісян Михайло Сергійович, кандидат наук з державного управління, начальник відділу організації семінарів за державним замовленням Привалова Наталія Володимирівна.

Вони поінформували присутніх про діяльність Інституту та управління підвищення кваліфікації кадрів, подякували керівництву облдержадміністрації, обласної ради, обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів за сприяння організації та проведенні семінарів для посадовців Херсонщини.

Під час реєстрації всі слухачі отримали рекламну продукцію про діяльність інституту та умови вступу на різні факультети до інституту.

На Херсонщині підвищили кваліфікацію посадовців

В рамках тематичного короткострокового семінару: «Сучасні управлінські технології в період децентралізації публічної влади» з групою слухачів семінару з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування області було проведено заняття за актуальною тематикою: «Ефективність системи публічного управління в контексті децентралізації», «Система внутрішнього контролю, як складова забезпечення ефективності функціонування органів публічного управління», «Вертикальна та горизонтальна децентралізація в умовах реформування місцевого самоврядування», «Етична інфраструктура державної служби».

Присутні високо оцінили професіоналізм викладачів ОРІДУ НАДУ, обсяг та глибину інформації і висловили подяку та побажання у продовжені спільних семінарів на базі ХОЦПКК.

У свою чергу працівники Херсонського обласного Центру ПКК сприяли злагодженій та результативній роботі викладачів у процесі підвищення кваліфікації посадовців Херсонщини.

Корисні посилання

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *