На Херсонщині продовжуються навчання загонів тероборони

25 листопада голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв та його заступник Вадим Чабан взяли участь у навчаннях з підрозділами загонів територіальної оборони Нижньосірогозько-Іванівського районного об’єднаного військового комісаріату.

На Херсонщині продовжуються навчання загонів тероборони

Очільник області Андрій Гордєєв зазначив: «Насамперед висловлюю вам слова вдячності за небайдужість до справи захисту нашої Батьківщини. Сьогодні ми продовжуємо започатковані в області навчальні збори з військовозобов’язаними загонів оборони районів. Цей захід є невід’ємною складовою підготовки територіальної оборони області та свідчить про постійне посилення обороноздатності нашого краю».

У навчаннях взяло участь понад 200 чоловік. Під час занять військовозобов’язані мали змогу відпрацьовувати навички зі стрільби, надання медичної допомоги та тактичної підготовки.

На Херсонщині продовжуються навчання загонів тероборони

«Бажаю вам твердої руки, гострого зору, мудрості, доброти в серці», — побажав військовикам керівник Херсонщини Андрій Гордєєв. Також він висловив сподівання, що під час навчань знайдуться добровольці, які будуть готові укласти контракти зі Збройними Силами України і вже на контрактній основі захищатимуть незалежність нашої держави.

Цього дня навчання відбулися і для роти охорони та оборони Каховського району. В цілому на сьогоднішній день вже проведені зборові заходи з п’ятдесятьма підрозділами територіальної оборони Херсонської області, в яких взяли участь близько 5000 тисяч військовозобов’язаних.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *