На Херсонщині пройде фестиваль туристичної журналістики

Цими вихідними журналісти з усієї країни приїдуть на Херсонщину аби побачити потенціал туристичної перлини Півдня країни.

27-29 травня відбудеться ХII Фестиваль туристичної журналістики України, який вже вп’яте проводиться саме на Херсонщині.

Упродовж трьох днів журналісти з всеукраїнських та регіональних засобів масової інформації з різних областей України отримають унікальну можливість відвідати широкий спектр рекреаційних і курортно-туристичних об’єктів Херсонської області. Та переконатись, що Херсонщина є одним з найцікавіших своїм природним різноманіттям центром України та найпривабливішою альтернативою тимчасово окупованого Криму.

Насичена і цікава програма перебування передбачає відвідування яскравих локацій області, які зацікавлять навіть найвибагливішого туриста: пустеля, море, водоспади, незаймані заповідні території та різноманітні гастротури.

Такий формат проведення Фестивалю дає можливість ознайомитись з новими можливостями відпочинку в Україні та сприяння представникам засобів масової інформації у висвітленні інформації про туризм та оздоровлення в нашій країні.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *