На Херсонщині пройде турнір з футболу «Крим – це Україна»

Сьогодні, 18 серпня, відбулась прес-конференція з питань організації та проведення другого традиційного Всеукраїнського турніру з футболу серед команд юнаків 2000 р.н. «Крим – це Україна» за участі керівників управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Юрія Семченка, Кана Юрія начальника Херсонського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, начальника сектору з роботи з АР Крим, Донецькою та Луганською областями Куніцина Олексія та начальника відділу юнацького футболу ФФУ Валерія Золотухіна.

Під час прес-конференції було зазначено, що до участі у змаганнях запрошені кращі команди України у віковій категорії юнаки 2000 р.н. з міста Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Миколаїв та Херсон.

Начальник сектору з роботи з АР Крим, Донецькою та Луганською областями Олексій Куніцин подякував голові облдержадміністрації за сприяння у ході організації та проведені турніру: «Вирішені необхідні питання, пов’язані з поселенням спортсменів, медичним забезпеченням та їх безпекою».

«На Херсонщині проходить достатня кількість спортивних змагань, але цей турнір має особливе призначення – популяризація спорту, а головне консолідація української молоді», – зазначив Юрій Семченко.

IMG_4637

Проект спрямований на соціальну інтеграцію дітей-переселенців України, зокрема, через популяризацію здорового способу життя та заняття спортом, забезпечення вільного та безкоштовного доступу до футбольної інфраструктури.

«До проведення турніру в наступному році ми поставимо собі за мету утворити команду саме за участю дітей-переселенців», – зазначив Валерій Золотухін, начальник відділу юнацького футболу ФФУ та додав, що цього року у юнаків буде можливість відпочити на морі за день до турніру.

IMG_4635

Діти-переселенці запрошені на усі футбольні ігри протягом турніру та отримають набори з футбольною атрибутикою і футбольні м’ячі для подальшого заохочення до занять футболом.

Як повідомив Валерій Золотухін, на каналі YOUTube буде проходити трансляція урочистих заходів присвячених турніру.

Відкриття змагань відбудеться 22 серпня 2016 року о 10-00 на стадіоні «Кристал».

Матч відкриття між командами ФК «Кристал» м. Херсон та ДЮСШ – 11 Чорноморець відбудеться о 10-30 на стадіоні «Кристал».

До участі у змаганнях запрошені кращі команди України у цій віковій категорії, а саме:

Група «А»1. ФК «Кристал» м. Херсон

2. ФК «Металург» м. Запоріжжя

3. ФК «Атлет» м. Київ

4. ДЮСШ – 11 Чорноморець м. Одеса

Група «Б»1. ДЮСШ «Освіта» м. Херсон

2. ФК «Торпедо» м. Миколаїв

3. ФК «Карпати» м. Львів

4. ФК «Дніпро» м. Дніпро

24 серпня до 25-ї річниці незалежності України на площі Свободи привітають учасників Всеукраїнського турніру з футболу «Крим – це Україна» керівництво області та міста.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *