На Херсонщині пройшла акція-протест «Вимагаємо звільнення!»

Сьогодні,23 червня, на пл. Свободи, біля облдержадміністрації, відбулася акція-протест «Вимагаємо звільнення!» проти політичного ув’язнення громадян України в Російській Федерації. Всі працівники облдержадміністрації у своє свято – День державного службовця, небайдужі пересічні херсонці, представники громадськості, військовослужбовці вийшли на підтримку політв’язнів, які зазнали переслідування в Росії з політичних мотивів і повинні бути звільнені.

Захід розпочався з виконання Державного гімну України.

У своєму виступі голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв відзначив, що державна служба може бути різною – в кабінетах, може буди в окопах, але служба державі – це самовідданість: «Надія Савченко, Юрій Солошенко, Геннадій Афанасьєв – це ті політичні в’язні, які завдяки зусиллю Президента Петра Порошенка сьогодні визволені і перебувають в Україні. Я впевнений, що найближчим часом всі полонені будуть звільнені і ми їх побачимо у нас на площі Свободи усміхненими і впевненими у завтрашнім дні. Їм зараз як ніколи потрібна наша підтримка», – наголосив Андрій Гордєєв та побажав нашим заручникам сил, наснаги та терпіння.

DSC_0071

Звертаючись до присутніх, перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова висловила переконання, що спільними зусиллями українців та всього цивілізованого світу наші полонені хлопці зможуть повернутися додому уже найближчим часом.

«Саме свідомість громадськості, свідомість нашого суспільства надзвичайно росте. Ситуація, в якій опинились наші заручники, може опинитися кожний. Я впевнена, якщо вони будуть знати, що їх підтримує вся країна – це додасть їм сили, а нам – відчуття того, що в якій би ситуації ми не опинились – країна завжди буде з нами та ніколи нас не покине. Я переконана, що це зробить сильнішим кожного з нас і кожного із них. Ми маємо підтримувати та відстоювати всіх тих, хто опинився заручником РФ», – наголосила вона.

IMG_0919

Херсонські активісти та волонтери вийшли на акцію-протест та вимагають звільнити українських полонених.

«Ми хочемо звернути увагу української спільноти, що треба більш наполегливо відстоювати позицію щодо звільнення українських громадян, які були затримані чи захоплені у полон», – підкреслив голова Громадської ради при ОДА Валерій Гурковський.

IMG_0906

У свою чергу, координатор Херсонського обласного центру допомоги Збройним силам України Галина Уманець зазначила, що кожного дня бачить людське горе і втрату життя: «Сьогодні ми повинні підтримувати наших політв’язнів. Молимося за наших військовослужбовців, які повинні повернутися на нашу неньку Україну. Наша перемога буде обов’язково, вона вже на порозі. Україна і Херсонщина буде вільна, процвітаюча і ми будемо жити в заможній та сильній країні».

Всі учасники акції підтримали, що дуже багато людей в Росії засуджено за політичними мотивами абсолютно незаконно, несправедливо і вимагають їх звільнення.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *