На Херсонщині пройшов мітинг-реквієм

Сьогодні у парку Слави зібралося чимало воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей, ветеранів АТО, волонтерів, представників політичних партій, громадських організацій та духовенства, мешканців міста, щоб вшанувати пам’ять бійців, загиблих в Афганістані, у військових конфліктах в іноземних державах та відзначити 28-му річницю виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістані.

На Херсонщині пройшов мітинг-реквієм

Рівно 28 років тому, 15 лютого, останній воїн-інтернаціоналіст, перетнувши афганський кордон, перейшов «Міст дружби» через річку Пяндж.

На Херсонщині пройшов мітинг-реквієм

 

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв із словами вдячності звернувся до воїнів – Афганістану та зазначив: «У цей неспокійний для країни час, мужні чоловіки, які пройшли горнило афганської війни, не стоять осторонь подій, що відбуваються у Донецькій та Луганській областях, а знову надягли військову форму та захищають свою Батьківщину. Завдяки вашому досвіду, сьогодні, створені загони територіальної оборони та відроджується український дух.

На Херсонщині пройшов мітинг-реквієм

Під час заходу керівництвом області була висловлена окрема подяка учаснику бойових дій в Афганістані, офіцеру запасу, а нині заступнику голови обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану та раднику голови обласної державної адміністрації Володимиру Миколайовичу Білому, за допомогу у фінансуванні зведення укріплення прикордонних рубежів із Кримом.

На Херсонщині пройшов мітинг-реквієм

Володимир Миколайович розповів: «Ми із честю виконували свій обов’язок та були вірні присязі. Зараз під час подій на Сході ми не можемо стояти осторонь. Ми, воїни – Афганці, допомагаємо і будемо допомагати нашій армії».

Звернувшись до офіцерів, ветеранів Афганістану він додав: «Діліться своїм досвідом із молоддю, розповідайте про свій подвиг, бо без патріотичного виховання не буде нації, не буде України! Любіть свою Херсонщину! Любіть свою землю! Слава Україні!»

На Херсонщині пройшов мітинг-реквієм

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих під час виконання свого військового обов’язку. Представники християнської церкви м. Херсона провели літію на честь загиблих воїнів.

Вшановуючи пам’ять загиблих під час бойових дій в Афганістані та на територіях інших держав до меморіалу воїнам-інтернаціоналістам були покладені квіти.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *