На Херсонщині розпочато перевірку всіх КПВВ на адмінмежі з Кримом

Сьогодні, 27 лютого, на Херсонщину прибула Урядова делегація з Кабінету Міністрів України.
Метою робочої поїздки стало інспектування контрольних пунктів в’їзду-виїзду на адміністративній межі з Кримом задля подальшого їх більш сучасного облаштування.

До складу робочої групи увійшли перший заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юсуф Куркчі, заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, перший заступник голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк та інші високопосадовці.


З роботою усіх трьох контрольних пунктів в`їзду-виїзду на території Херсонщини гостей ознайомив перший заступник начальника Херсонського прикордонного загону Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України Олег Бурда.

Хід інспектування розпочали з КПВВ «Каланчак» і, звертаючись до учасників огляду прикордонної адмінмежі, Юрій Лавренюк зазначив:

«Інспекторська делегація повинна детально ознайомитися зі схематичним планом контрольного пункту, аби в майбутньому розуміти, як саме потрібно розмістити всі об`єкти на КПВВ відповідно до сучасних норм, адже остаточний план забудування пункту буде затверджуватися Кабінетом Міністрів України».


Під час ходу перевірки контрольного пункту в`їзду-виїзду «Каланчак» було обговорено питання облаштування там автостанції з центром надання адміністративних послуг і критої пішохідної зони для забезпечення належних умов перетину громадянами адміністративної межі з Кримом.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *