На Херсонщині розпочався другий етап робіт з ремонту доріг

Завдяки ініціативі голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва та бажанню контролювати роботу автодорожників разом із громадськістю, сьогодні, 05 липня, представники ЗМІ проінспектували хід ремонтних робіт на ділянці між смт Білозерка та с. Камишани.

Зі слів Андрія Гордєєва планується відремонтувати 3,2 км зазначеної дороги, на яку використають близько 15 млн грн.

«Як я обіцяв ще в березні, що між смт Білозерка та с. Камишани буде нова дорога – безпечна, сучасна, з вибійниками, знаками, розміткою, з новим якісним покриттям. Асфальт пройде через лабораторні випробування, тільки потім його будуть стелити», – повідомив журналістам голова облдержадміністрації.

Він також зазначив, що зараз в Херсонській області розпочинається другий етап ремонтних робіт: «Перший етап – це був ямковий ремонт доріг, коли вводилися в експлуатацію дорожні покриття до курортного сезону, а зараз ми розпочали поетапну роботу з поточного ремонту доріг».

!DSC_0030

Звертаючись до громадськості Андрій Гордєєв наголосив, що готовий встановити намет на кожній ділянці, для здійснення контролю за ремонтом дорожнього покриття. «Я вважаю, що кожний водій зобов’язаний перевіряти якість робіт. Це наше спільне завдання», – наголосив керівник області.

Громадськість та херсонські журналісти зможуть і надалі інспектувати якість проведення ремонту дорожнього покриття Херсонської області.

!!DSC_0143

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *