На Херсонщині розвіяли міф про субсидії

Сьогодні обласна влада разом з прогресивною громадою Херсонщини вийшли на площу Свободи, щоб взяти участь у акції Єдиного дня інформування населення «Розвіювання міфів про субсидії».

«Найліпший спосіб розвіяти міфи – проінформувати населення та сказати правду. Переваг в оформлені субсидій багато, так як безповоротна адресна допомога від держави направлена на те, щоб збалансувати в сімейному бюджеті витрати, які йдуть на сплату комунальних послуг», – розповів очільник області Андрій Гордєєв журналістам під час акції.

IMG_2564

На площі були встановлені палатки, де кожен бажаючий на місці мав змогу отримати допоміжні матеріали з питань оформлення субсидій та допомогу фахівців.

IMG_2649

Під час проведення акції майже 100 мешканців Херсонщини звернулись до фахівців районних рад у м. Херсоні за консультацією і допомогою в оформлені субсидій.

В рамках заходу голова облдержадміністрації провів відкритий прийом громадян під відкритим небом без попереднього запису.

IMG_2648

«Поспілкувавшись з громадянами з’ясувалось, що міфів та відвертої брехні навколо теми субсидій чимало, але фахівці з цього питання та представники районних рад у місті Херсоні, які зараз знаходяться на площі зможуть проконсультувати, відповісти на усі питання чесно та допомогти оформити на місці субсидію», – зазначив Андрій Гордєєв та додав, що такі заходи мають пройти у всіх районах та містах області для того, щоб розвіяти усі міфи та плітки.

IMG_2582

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *