На Херсонщині стартує пілотний проект щодо створення нових робочих місць

13 червня в Херсонській області відбулася нарада з питань впровадження Проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» під головуванням директора департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації Дмитра Бутрія, за участі координаторів проекту Міжнародної організації праці та голів ОТГ Херсонщини.

Проект Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» спрямований на комплексне вирішення проблем зайнятості та ринку праці на національному та регіональному рівнях, зокрема вдосконалення механізмів управління ринком праці, розвиток професійних навичок учасників ринку праці, зміцнення соціального діалогу.

Проект передбачає три напрямки взаємодії:

1. Управління ринком праці та активна політика на ринку праці

2. Тристороннє партнерство і соціальний діалог

3. Створення сприятливих умов для сталого розвитку підприємств та підтримка підприємництва

Метою проекту є рішення структурних проблем зайнятості та ринку праці на національному і регіональному рівні за рахунок зміцнення соціального діалогу та тристоронніх механізмів.

«З усіх областей України для впровадження пілотного проекту було обрано дві Херсонську і Рівненську. Наша Міжнародна організація має реалізувати такий проект у 6 областях за допомогою фінансування уряду Данії.Кінцева мета забезпечити роботою молодь та жінок. Загалом 4500 людей пройдуть навчання, 25 кращих бізнес-проектів отримають підтримку у подальшій реалізації», — розповів Джемал Ходжич, старший технічний радник Проекту Міжнародної організації праці.

Під час засідання його учасники також обговорили механізм роботи проекту та його проблемні питання.

14 червня на базі Херсонського обласного центру зайнятості продовжиться розгляд пілотного Проекту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» щодо його реалізації у Херсонській області.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *