На Херсонщині стартував чемпіонат України з настільного тенісу

З 27 по 30 вересня 2018 року м.Херсон приймає І тур відкритого клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед команд вищої ліги сезону 2018-2019 років.

У змаганнях візьмуть участь 12 команд-учасниць чемпіонату:

КДЮСШ-4 (м.Харків), «Аделаїда» (м.Херсон), КДЮСШ-1 ЛО ШВСМ (м.Северодонецьк), 2 команда КДЮСШ-1 ЛО ШВСМ (м.Северодонецьк), ДЮСШ-1 (м.Львів), EVOLUTION (м.Одеса), ДЮСШ-3 (м.Львів), ХВУФК (м.Херсон), ДЮСШ-2 (м.Луцьк), «Боніта» (м.Умань-м.Кропивницький), «Дніпрянка (м.Дніпро), Інваспорт (м.Одеса).

Урочиста церемонія відкриття І туру клубного чемпіонату України серед жіночих команд з настільного тенісу відбулася сьогодні, 27 вересня, у спеціалізованому спортивному залі Херсонського вищого училища фізичної культури.

З привітальними словами до спортсменів, тренерів, представників команд і глядачів звернувся заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь. Він побажав спортсменам вдалого виступу, об’єктивного та незалежного суддівства, а глядачам і вболівальникам — отримати задоволення та приємні враження від цих змагань.

Привітали учасників змагань також начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрій Кан та в.о. директора Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради Анатолій Савицький.

Ігри розпочалися в напруженій та цікавій боротьбі. Жодна з команд не хотіла поступатись, а гравці демонстрували високу спортивну майстерність та самовіддачу.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *