На Херсонщині урочисто відкрили «Алею Героїв України»

У Херсоні відбулась урочиста церемонія відкриття «Алеї Героїв України», яка розміщена біля Шевченківського парку зі сторони вулиці Перекопської.

У тематичній композиції, створеній за участі херсонського коваля, учасника АТО Дениса Колесова, представлені світлини військовослужбовців з Херсонщини, які героїчно загинули, захищаючи незалежність та цілісність України та її громадян у зоні АТО.

На урочисте відкриття мешканці Херсонщини, військовослужбовці, а також керівництво міста та області.

Під час свого виступу перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова сказала:

IMG_5383

«Двадцять п`ять років – це невеликий проміжок часу для історії, але це достатній час для становлення свідомості народу. Зараз ми справді почали розуміти, наскільки важливі для нас наші символи, державність та незалежність. Молоді люди саме такого віку, як і наша країна, не побоялися й вийшли на її захист. Ці чоловіки, фотографії яких знаходяться на Алеї Слави, – справжні Герої, які ціною власного життя довели всьому світу незламність українського духу, прагнення до свободи та миру для України».

Для вшанування пам`яті загиблих Героїв України, наших земляків, церковнослужителі Херсонщини провели літію, після чого військовослужбовців вшанували хвилиною мовчання.

IMG_5375

Також у ході урочистого відкриття Алеї, окремих військовослужбовців відзначили Почесними грамотами й Подяками голови обласної державної адміністрації. Були відзначені й ті, хто приймав безпосередню участь у її створенні.

Завершився захід покладанням квітів до меморіалу на знак вдячності загиблим Героям за незалежну Україну.

IMG_5463

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *