На Херсонщині відбувся І Форум Громадських рад області

30 травня, в облдержадміністрації обговорили завдання, проблеми й виклики, які супроводжують діяльність громадських рад при органах виконавчої влади Херсонщини.

Форум громадських рад Херсонської області відбувся вперше. Його організатори – громадська рада при облдержадміністрації за підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ОДА. На форумі розглядалися актуальні проблеми і питання, які відповідають вимогам часу і суспільно-політичній ситуації.

На Херсонщині відбувся І Форум Громадських рад області

За словами Ірини Зорі, Громадська рада при Херсонській ОДА, яку вона очолює, за останній рік співпраці з владою вийшла на якісний та новий етап. Вона подякувала керівництву області за підтримку, продуктивну та активну працю, конструктивну позицію з усіх питань, що виносилися для обговорення з громадськістю та висловила надію на взаєморозуміння і подальшу плідну співпрацю.

Після обговорення нагальних питань було підписано Меморандум про співпрацю між громадськими радами обласної та районних державних адміністрацій, мета якого є взаємодія та взаємодопомога для отримання позитивного результату в реалізації повноважень всіх сторін.

Нагадаємо, що участь у форумі взяли керівники громадських рад Херсонщини, члени громадської ради при ХОДА, керівники Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради, районних  адміністрацій, районних рад, представники ОТГ, селищних, сільських рад.

На Херсонщині відбувся І Форум Громадських рад області
Share Button